KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14188087
nr 1418 8087
Sten Birger Rudnäs
(f. 1932), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 36x44cm, yttermått inklusive ram: 51x59cm
Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:55:40
300 kr
450 kr
600 kr
Sten Birger Rudnäs
Läs mer om Sten Birger Rudnäs